Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł
Witamy w Audiokursy.pl

Zapraszamy Uniwersytety III Wieku, szkoły językowe i Lektorów języka angielskiego do zapoznania się ze specjalną ofertą podręczników dla seniorów. Atrakcyjne zniżki i dodatki!

Angielski dla seniorów. Kurs podstawowy 1. Podręcznik + Płyta CD-audio

Cena: 39.90zł
Kod produktu: P-001
ISBN: 9788363099985
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

*

To specjalnie opracowany kurs dla osób 50+, które zaczynają naukę angielskiego od podstaw. Można z niego korzystać samodzielnie lub uczyć się w grupie z nauczycielem.

Podręcznik z ćwiczeniami odpowiednio przystosowany do możliwości osób w dojrzałym wieku zawiera wszystkie potrzebne wyjaśnienia oraz wskazówki, jak najlepiej korzystać z książki. W każdej lekcji nauka nowych słów i zwrotów, dialog lub tekst, przejrzyste wyjaśnienia gramatyczne z przykładami i tabelami, tworzenie wypowiedzi w sytuacjach, utrwalanie i rozszerzanie słownictwa w kontekście oraz powtórki. Kończąca każdą lekcję Tabela wyników pozwala sprawdzić postępy w nauce po wykonaniu wszystkich ćwiczeń.

Dodatkowo w podręczniku sekcje:

Pamiętaj! – zwracające uwagę na wyjątki językowe, szczególne przykłady użycia gramatyki czy często mylone słowa i zwroty.

Dobra rada! – sugerujące różne ćwiczenia językowe ułatwiające zapamiętywanie nowego słownictwa.

Wyjaśnienia gramatyczne! – ułatwiające zrozumienie zagadnień gramatycznych niezbędnych do tworzenia zdań w języku angielskim.

Słowniczek i Tabela czasowników nieregularnych –  przydatne podczas wykonywania zadań w podręczniku i ćwiczeniach.

Integralną częścią podręcznika jest płyta CD Audio, z którą każdy może łatwo uczyć się wymowy oraz ćwiczyć rozumienie ze słuchu w specjalnie opracowanych ćwiczeniach do dialogów. Odpowiednie tempo nagrań oraz nagrane tłumaczenia wszystkich słów, zwrotów i zdań ułatwiają zapamiętywanie nowego materiału.

W skład kursu Angielski dla seniorów. Kurs podstawowy 1 wchodzą również:

Ćwiczenia zawierające zestaw zadań do każdej lekcji; urozmaicone ćwiczenia utrwalają materiał z podręcznika, uczą wykorzystywania gramatyki do tworzenia zdań i pytań, sprawdzają opanowanie poznanego słownictwa.

Zestaw nauczyciela zawierający wyjaśnienia metodyczne, zestawienie materiału kursu, dodatkowe ćwiczenia powtórkowe oraz testy z nagraniami (całość na płycie CD-R).

Podręcznik
Stopień trudności Podstawowy
Dostępne formaty Książka drukowana + CD-audio
Książka 184 str, oprawa miękka
Audio CD Czas trwania: 77 min

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
Zła           Dobra