Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł
Witamy w Audiokursy.pl

Zapraszamy Uniwersytety III Wieku, szkoły językowe i Lektorów języka angielskiego do zapoznania się ze specjalną ofertą podręczników dla seniorów. Atrakcyjne zniżki i dodatki!

Promocja
Easy English – Angielski dla zapracowanych Pakiet mp3 części 1 - 6 (Płyta CD-R)

Easy English – Angielski dla zapracowanych Pakiet mp3 części 1 - 6 (Płyta CD-R)

Cena katalogowa: 101.40zł
Poprzednia cena: 96.90zł
Cena: 76.90zł
Kod produktu: CD-058
ISBN: 978-83-63099-
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

*

Seria Easy English to o nowa formuła nauki języka angielskiego ze słuchu pozwalająca bez trudu opanować sztukę porozumiewania się na poziomie średnio zaawansowanym.

Tematyka każdej lekcji wprowadzana jest stopniowo, od powtórzenia podstawowych słów i zwrotów poprzez zwiększanie trudności w ćwiczeniach prezentujących słownictwo w kontekście, trening wypowiedzi z lektorem, aż po naukę idiomów i wyrażeń potocznych, często używanych w codziennym języku.

Aby maksymalnie ułatwić naukę, lektor na bieżąco udziela wskazówek, wyjaśnia, jak stosować odpowiednie frazy i formy gramatyczne, a nagrane tłumaczenia wszystkich słów i zwrotów pozwalają bez problemu korzystać z kursu i zapamiętywać poznane wyrażenia.

Jeżeli chcesz zapoznać się z tekstem kursu bądź śledzić go podczas słuchania, w każdej części znajdziesz plik PDF z możliwością wydrukowania tekstu.

Materiał kursu

Część 1. Ludzie obejmuje pięć tematów związanych z sytuacjami, w których kontaktujemy się z innymi na co dzień i od święta. W tej części nauczysz się, jak nawiązywać relacje z nieznajomymi i zachowywać dobre stosunki z rodziną i przyjaciółmi, poznasz przydatne zwroty opisujące wygląd i osobowość, dowiesz się, jak relacjonować zdarzenia z przeszłości.

Lekcja 1. Codzienne spotkania
Lekcja 2. Relacje rodzinne
Lekcja 3. Życie w związku
Lekcja 4. Uroczystości i spotkania towarzyskie
Lekcja 5. Przyjaciele i wrogowie

Część 2. Życie codzienne obejmuje pięć tematów związanych z typowymi sytuacjami, w których musimy sobie radzić w życiu codziennym. Oprócz nauki przydatnego słownictwa kurs uczy również, jak udzielać rad i instrukcji, wyrażać prośby i skargi, oferować pomoc czy odpowiadać na zażalenia.

Lekcja 1. Codzienne wyzwania
Lekcja 2. Zakupy i gotowanie
Lekcja 3. Problemy zdrowotne
Lekcja 4. Nowe technologie
Lekcja 5. Podróżowanie po mieście

Część 3. Nauka i praca obejmuje pięć tematów związanych z edukacją i pracą zawodową, zarówno podczas szukania pracy, jak też wykonywania codziennych obowiązków w pracy. W tej części nauczysz się również pytać o pozwolenie, wyrażać konieczność lub zakaz, prezentować opinie i odnosić się do zdania innych.

Lekcja 1. Edukacja i rozwój
Lekcja 2. Szukanie pracy
Lekcja 3. Codzienne obowiązki
Lekcja 4. Kontakty w pracy
Lekcja 5. Spotkania biznesowe

Część 4. Czas wolny obejmuje pięć tematów związanych ze spędzaniem czasu w sposób najbardziej odpowiadający różnym zainteresowaniom i upodobaniom. W tej części nauczysz się też wyrażać swoje osobiste opinie i preferencje, zaciekawienie lub brak zainteresowania tematem, a także składać propozycję i wyrażać rekomendacje.

Lekcja 1. Hobby i zainteresowania
Lekcja 2. Rozrywka i sztuka
Lekcja 3. Sport i rekreacja
Lekcja 4. Wspólne przyjemności
Lekcja 5. Zakupy i wyprzedaże

Część 5. Świat wokół nas obejmuje pięć tematów związanych z naszym miejscem zamieszkania oraz problemami, z którymi borykamy się we współczesnym świecie. W tej części uczymy się także opisywać i porównywać miejsca, rozmawiać o pogodzie oraz mówić o przyczynach i skutkach.

Lekcja 1. Miejsce zamieszkania
Lekcja 2. Środowisko naturalne
Lekcja 3. Pogoda i klimat
Lekcja 4. Łamanie prawa
Lekcja 5. Polityka i społeczeństwo

Część 6. W podróży obejmuje pięć tematów związanych z planowaniem i odbywaniem podróży, uczy nie tylko, jak atrakcyjnie spędzać czas na wakacjach, ale też rozwiązywać problemy pojawiające się w różnych sytuacjach. W tej części dowiesz się też, jak składać reklamację, dopytywać o szczegóły i możliwości, a także opisać wrażenia, jakie wywarły na Tobie odwiedzane miejsca.

Lekcja 1. W drodze
Lekcja 2. Szukanie noclegu
Lekcja 3. Na wakacjach
Lekcja 4. Zwiedzanie i atrakcje
Lekcja 5. Rozwiązywanie problemów

Kurs
Stopień trudności podstawowy / średnio zaawansowany
Czas trwania 460 min
Dostępne formaty CD-R (przesyłka pocztowa);
CD-R Pliki do pobrania spakowane: mp3 (423 MB, 460 min) + plik PDF z tekstem kursu (154 str).

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
Zła           Dobra