Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł

Angielski dla seniorów. Konwersacje część 2

Cena: 16.90zł
Kod produktu: CD-046
ISBN: 978-83-63099-
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

*

Wiemy, że najtrudniejsze w nauce języka jest zrozumienie innych rozmówców i samodzielne tworzenie wypowiedzi. Aby pomóc Ci pokonać "barierę językową" i sprawić, że rozmowa po angielsku nie będzie już dla Ciebie taka trudna, stworzyliśmy kurs "Angielski dla seniorów. Konwersacje". Kurs ten to nie tylko kontynuacja serii "Angielski dla seniorów. Kurs podstawowy". Jego podstawowym celem jest rozwinięcie umiejętności konwersacyjnych, utrwalenie i rozwinięcie słownictwa, osłuchanie się z językiem angielskim w różnych, codziennych sytuacjach.
Każda część kursu "Angielski dla seniorów. Konwersacje" składa się z nagranych lekcji (pliki mp3) oraz tekstu lekcji w pliku PDF, który możesz wyświetlić na ekranie komputera lub wydrukować na domowej drukarce. Każda lekcja zawiera praktyczne dialogi, ćwiczenia z lektorem i dodatkowe wyjaśnienia z przykładami. Podobnie jak w poprzedniej serii, wszystkie nagrania zostały przygotowane w odpowiednim tempie, a lektorzy mówią wyraźnie i powoli, aby nauka sprawiała nie tylko przyjemność, ale też dawała satysfakcję w miarę opanowania kolejnych partii materiału.

Materiał kursu:

Część 2. Edukacja i praca
Lekcja 1. Szukanie pracy / Lekcja 2. Edukacja szkolna / Lekcja 3. Praca zawodowa / Lekcja 4. Kursy i szkolenia / Lekcja 5. Kontakty w pracy / Lekcja 6. Na emeryturze
 

Kurs
Stopień trudności podstawowy
Czas trwania 66 min
Dostępne formaty Audio CD - na zamówienie (przesyłka pocztowa); CD-R - na zamówienie (przesyłka pocztowa); mp3 (download)
CD-audio Tylko na zamówienie - zadaj pytanie
CD-R Tylko na zamówienie - zadaj pytanie
Download mp3 Pliki do pobrania spakowane: mp3 (61 MB, 66 min) + plik PDF z tekstem kursu (25 str.)
Download m4b Tylko w wersji download
Download Uwaga: wybór formatu "download" podczas składania zamówienia umożliwia pobranie wszystkich dostępnych do pobrania wersji produktu
Promocje Produkt dostępny również w pakietach i zestawach promocyjnych

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
Zła           Dobra