Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł

Angielski w typowych sytuacjach. New Edition. A Month in Brighton + Holiday Travels + Business English: (47 tematów na poziomie B1-B2)

Cena: 59.90zł
Kod produktu: PCD-001_3N_PL
ISBN: 9788380061514
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

*

Chcesz swobodnie rozmawiać w codziennych sytuacjach?

Ucz się z kursami Angielski w typowych sytuacjach – New Edition” – to praktyczne kursy konwersacyjne, które rozwijają umiejętność porozumiewania się w typowych sytuacjach i pozwalają bez trudu opanować język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

Dlaczego warto wybrać kursy „Angielski w typowych sytuacjach – New Edition?

To przydatne kursy dla tych, którzy już się uczyli, ale nadal mają problemy z mówieniem. Kursy obejmują prawie 50 tematów konwersacyjnych niezbędnych w codziennych sytuacjach – dialogi i sytuacje doskonalące wypowiadanie się, ponad 1500 zwrotów i pełnych zdań do powtarzania. Każda lekcja wprowadza nowy temat i uczy, jak samodzielnie tworzyć wypowiedzi. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!

W nowym wydaniu jeszcze więcej ćwiczeń i przykładów do powtarzania!

Co zawierają kursy?

Kurs A Month in Brighton – New Edition” prezentuje tematy codziennych konwersacji; uczy, jak się zaprezentować, rozmawiać o rodzinie czy umówić ze znajomymi, pomaga rozwiązywać codzienne problemy u lekarza, w banku czy na zakupach.

Holiday Travels – New Edition” obejmuje tematy związane z podróżą i wyjazdem na wakacje. Kurs rozszerza zasób słownictwa oraz uczy, jak zadawać pytania, wyrażać prośby, uzyskiwać informacje i rozwiązywać codzienne problemy podczas wyjazdu za granicę.

Business English – New Edition” rozwija umiejętność komunikowania się w biurze i różnych sytuacjach biznesowych. Poprzez wszechstronne rozwijanie słownictwa uczy, jak bez trudu porozumiewać się w pracy, podczas podróży służbowej czy ubiegania się o nową posadę.

E-book (PDF) – pełny tekst kursów: dialogi i ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami oraz Glossary (słowniczek trudniejszych słów i zwrotów)

 

Kurs
Stopień trudności średnio zaawansowany (B1-B2)
Czas trwania 338 min
Dostępne formaty mp3 (download), CD-R - na zamówienie
CD-audio -
CD-R Tylko na zamówienie
Download mp3 Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 (568 MB, 338 min) + plik PDF z tekstem kursu i słowniczkiem (140 str.) ISBN 978-83-8006-151-4
Download m4b -
Download Uwaga: wybór formatu "download" podczas składania zamówienia umożliwia pobranie wszystkich dostępnych do pobrania wersji produktu
Kasety magnetofonowe -
Promocje Produkt dostępny również w pakietach i zestawach promocyjnych

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
Zła           Dobra