Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł

Easy English – Angielski dla zapracowanych część 3. Nauka i praca (Płyta CD-R)

Cena: 16.90zł
Kod produktu: CD-054
ISBN: 978-83-63099-
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

*

Seria Easy English to o nowa formuła nauki języka angielskiego ze słuchu pozwalająca bez trudu opanować sztukę porozumiewania się na poziomie średnio zaawansowanym.

Część 3. Nauka i praca obejmuje pięć tematów związanych z edukacją i pracą zawodową, zarówno podczas szukania pracy, jak też wykonywania codziennych obowiązków w pracy. W tej części nauczysz się również pytać o pozwolenie, wyrażać konieczność lub zakaz, prezentować opinie i odnosić się do zdania innych.

Tematyka każdej lekcji wprowadzana jest stopniowo, od powtórzenia podstawowych słów i zwrotów poprzez zwiększanie trudności w ćwiczeniach prezentujących słownictwo w kontekście, trening wypowiedzi z lektorem, aż po naukę idiomów i wyrażeń potocznych, często używanych w codziennym języku.

Aby maksymalnie ułatwić naukę, lektor na bieżąco udziela wskazówek, wyjaśnia, jak stosować odpowiednie frazy i formy gramatyczne, a nagrane tłumaczenia wszystkich słów i zwrotów pozwalają bez problemu korzystać z kursu i zapamiętywać poznane wyrażenia.

Jeżeli chcesz zapoznać się z tekstem kursu bądź śledzić go podczas słuchania, w każdej części znajdziesz plik PDF z możliwością wydrukowania tekstu.

Materiał kursu

Część 3. Nauka i praca

Lekcja 1. Edukacja i rozwój
Lekcja 2. Szukanie pracy
Lekcja 3. Codzienne obowiązki
Lekcja 4. Kontakty w pracy
Lekcja 5. Spotkania biznesowe
 

Kurs
Stopień trudności podstawowy / średnio zaawansowany
Czas trwania 77 min
Dostępne formaty CD-R (przesyłka pocztowa) Audio CD - na zamówienie (przesyłka pocztowa);
CD-audio Tylko na zamówienie - zadaj pytanie
CD-R Pliki do pobrania spakowane: mp3 (71 MB, 77 min) + plik PDF z tekstem kursu (24 str). + Audiobook dla urządzeń IPOD / IPHONE (66MB)
Promocje Produkt dostępny również w pakietach i zestawach promocyjnych

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
Zła           Dobra