Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł

Angielski 50+

i Ty możesz zacząć się uczyć

Podręczniki i ćwiczenia

W dziale Podręczniki znajdziesz materiały do nauki angielskiego specjalnie opracowane dla osób w dojrzałym wieku. Do wyboru są dwa podręczniki z płytami CD-audio na poziomie podstawowym oraz dwie książki ćwiczeń będące uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Możesz z nich uczyć się samodzielnie lub w grupie z nauczycielem. Lektorzy prowadzący zajęcia z seniorami znajdą też materiały wspomagające pracę na lekcjach.

Kursy audio dla seniorów

Jeżeli Twoim celem jest nauka podstaw oraz porozumiewanie się w codziennych sytuacjach, to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. W sekcji Kursy audio znajdziesz dwie serie kursów do samodzielnej  nauki ze słuchu. Specjalnie opracowane lekcje do słuchania oraz pliki z tekstem PDF możesz zamówić na płytach lub bezpośrednio pobrać przez Internet, wybierając opcję Download.

Program Angielski 50+

Uniwersytety Trzeciego Wieku, szkoły językowe i nauczycieli angielskiego zapraszamy do udziału w Programie Angielski 50+, w ramach którego oferujemy rabaty na zakup podręczników i ćwiczeń oraz materiały dodatkowe dla uczniów i nauczycieli.

Aby uzyskać więcej informacji, wybierz jedną z kategorii poniżej.


Angielski 50+

Sprecyzuj wyszukiwanie