Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 100 zł

Program Angielski 50+


Uniwersytety Trzeciego Wieku, Szkoły Językowe oraz nauczycieli języka angielskiego zapraszamy do udziału w Programie Angielski 50+.

W ramach Programu Angielski 50+ oferujemy dogodne warunki zakupu podręczników i ćwiczeń do nauki angielskiego specjalnie opracowanych dla osób w dojrzałym wieku – Angielski dla seniorów Kurs podstawowy 1 oraz Angielski dla seniorów Kurs podstawowy 2 - Podręczniki z płytami CD-audio / Ćwiczenia / Zestawy nauczyciela oraz materiały dodatkowe do wykorzystania na zajęciach językowych z seniorami.

 

Przy zakupie 10 lub więcej Podręczników lub Ćwiczeń:

 1. 15% upustu od cen katalogowych, po rabacie:
  • Kurs podstawowy 1 – Podręcznik + płyta CD-audio: 35 zł, Ćwiczenia: 24 zł.
  • Kurs podstawowy 2 – Podręcznik + 2 płyty CD-audio: 34 zł, Ćwiczenia: 21 zł.
 2. Zestaw nauczyciela za 1 zł.

 

Przy zakupie 10 lub więcej kompletów (Podręcznik + Ćwiczenia):

 

 1. 15% upustu od cen katalogowych, po rabacie:
  • Kurs podstawowy 1 – Podręcznik + płyta CD-audio + Ćwiczenia: 59 zł.
  • Kurs podstawowy 2 – Podręcznik + 2 płyty CD-audio + Ćwiczenia: 55 zł.
 2. Zestaw nauczyciela za 1 zł.
 3. Dodatkowo dla każdego ucznia płyta z kursem do słuchania i powtarzania Angielski przed wyjazdem dla początkujących. 1000 słów i zwrotów w podróży (Audio-CD + PDF z tekstem) o wartości 20 zł GRATIS!

 

Przesyłki wysyłane są po opłaceniu zamówienia na podstawie faktury przesłanej na podany w zamówieniu adres e-mail lub za pobraniem pod wskazany adres dostawy. Koszt wysyłki wynosi 10 zł (zamówienie opłacone przelewem z góry) lub 16 zł (wysyłka za pobraniem). Przy zakupie 5 lub więcej kompletów koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Warunkiem udziału w Programie Angielski 50+ jest złożenie zamówienia na podręczniki i ćwiczenia bezpośrednio w naszym wydawnictwie poprzez wypełnienie Formularza zamówień i przesłanie go mailem na adres: info@dimnim.pl. Aby pobrać Formularz zamówienia, kliknij w link:

Formularz zamówienia w formacie doc

Formularz zamówienia w formacie PDF

Materiały informacyjne

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych kursów Angielski dla seniorów. Wszystkim chętnym wyślemy bezpłatnie Materiały dodatkowe na płycie CD pod wskazany adres. Płyta Materiały dodatkowe zawiera zestaw zadań do wydrukowania na poziomie podstawowym, pliki audio i mp3 do zadań ćwiczących rozumienie ze słuchu oraz prezentację podręczników i ćwiczeń Angielski dla seniorów. Kurs podstawowy 1 i 2.

Zamówienia na płytę Materiały dodatkowe przyjmujemy telefonicznie pod numerem 58 324 91 51. Udzielimy też wszelkich informacji odnośnie podręczników i udziału w Programie Angielski 50+.